III Sympozjum Publicznego Transportu Zbiorowego już za nami [ZDJĘCIA]
To było kolejne naprawdę udane spotkanie branży. Jak zwykle, upłynęło pod znakiem wymiany cennej wiedzy i bezcennych doświadczeń. Wydarzenie, które odbyło się w podgdańskiej Wiślince zgromadziło ponad setkę osób, reprezentujących blisko sześćdziesięciu operatorów, organizatorów, firm z szeroko pojętego rynku autobusowego i instytucji. Wśród nich – także lokalne samorządy.
